© 2017 Arkadia

  • w-facebook
  • Biały Google+ Ikona
  • Pinterest - White Circle

o nas

Arkadia w Kielcach, prawdopodobnie najtańszy Ekonomiczny obiekt w mieście, oferuje miejsca noclegowe na każdą kieszeń.

Arkadia jest doskonałym miejscem noclegowym zarówno dla Gości indywidualnych, jak też rodzin, czy zorganizowanych grup turystycznych oraz pracowniczych. Stanowi idealną alternatywę dla drogich hoteli w mieście. Położony jest w bliskiej odległości od centrum Kielc.

Dużym udogodnieniem jest bliska odległość oraz dobre połączenie komunikacyjne z wszystkimi rejonami Kielc, a także bliskość dróg wylotowych do Warszawy, Krakowa, Łodzi i Lublina.

 

Pobyt w Naszym obiekcie to wypoczynek w przyjaznej atmosferze oraz zawsze przystępne ceny. Przez całą dobę do dyspozycji Gości jest personel recepcji, który chętnie udziela informacji na temat lokalnych atrakcji. Na miejscu dostępna jest przechowalnia bagażu oraz bezpłatny parking.
 

OBIEKT ARKADIA

TURYSTYKA Sp. z o.o.

25-729 Kielce
ul. Urzędnicza 13

 

hotel@hotelkielce.pl 

+48 41 345 51 50

+48 602 677 613

NIP: 9591981453
REGON: 366083270

pokoje

Do dyspozycji Gości jest 114 miejsc noclegowych w pokojach Standard + LUX oraz 60 miejsc w EKONOMICZNYCH POKOJACH z łazienkami. Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe wyposażone są w telewizję oraz bezpłatny dostęp do internetu.

 

Oferta obejmuje również 118 miejsc w POKOJACH TURYSTYCZNYCH. Każdy pokój wyposażony jest w umywalkę oraz bezpłatny dostęp do internetu. Na każdej kondygnacji znajduję się WC oraz prysznice ogólnodostępne.
 

budynek...

Budynek położony jest niedaleko centrum Kielc, stolicy gór Świętokrzyskich. Blisko stąd do wszystkich ważniejszych instytucji miasta i województwa. Tylko kilka minut dzieli Państwa od największych atrakcji miasta. Goście targowi docenią zapewne bliskość oraz dobre połączenie komunikacyjne z Centrum Targowym Kielce.

Arkadia stanowi też doskonały punkt wypadowy do wielu atrakcyjnych miejsc południowo-wschodniej Polski pod względem historycznym i rekreacyjno-turystycznym. Budynek Arkadia jest 10-piętrowym obiektem, posiadającym 160 miejsc noclegowych w zmodernizowanych pokojach jedno, dwu trzy i czteroosobowych. Doskonała lokalizacja oraz bliskość dworca PKP i PKS to dodatkowe atuty hotelu. 

Naszym gościom gwarantujemy wygodę, bezpieczeństwo i miłą obsługę za niską cenę. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Państwu wysoki standard świadczonych usług a ludziom biznesu idealne miejsce pracy. 

TURYSTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach osi priorytetowych 1-7 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 pn. Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku przeznaczonego na działalność hotelową
Celem projektu jest osiągnięcie wysokich parametrów efektywności energetycznej budynku.

Wartość projektu ogółem: 3 021 153,74 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 1 345 981,50 zł
Wkład własny: 1 675 172,24 zł

Dofinansowanie zadania:

„Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku przeznaczonego na działalność hotelową”

o wartości 688.000,00 zł. został zrealizowany w latach 2017-2018

przy wsparciu finansowym z WFOŚiGW

Dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu

Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now